90% מהלקוחות הפונטציאליים מחפשים קודם כל ברשת.
הגיע הזמן שימצאו גם את העסק שלך!

רוצה לדעת איך?

את חברת "ווב קלאב" ייסדו שני חברים, אנשי מקצוע מנוסים שהחליטו שהם רוצים לבנות עסק אחר, עסק שונה, עסק שבאמת אכפת לו מהלקוח ויודע לתת את המענה השיווקי והמיתוגי שמתבקש לעסק וזאת על מנת להפוך את אתר האינטרנט שלו ל"נראה" בפני מנועי החיפוש ובכך החשיפה עבור הגולש תעלה ובהתאם המכירות. עסק שמאמין שכשהלקוח משלם, אז הוא צריך לקבל את התמורה המלאה לכסף ששילם, עסק עם חזון צמיחה וראייה עתידית למקום שיכול לספק את כל השירותים האינטרנטיים לכלל הלקוחות, מקום בו לכל לקוח יש יחס אישי.

אז עזבנו את עבודתנו כשכירים ופתחנו את "ווב קלאב", מאחורינו עבר מפואר בכל הקשור לעבודות אינטרנט וקידום, עבדנו עם לקוחות כמו: מנו ספנות, כרמל שטיחים ופרקט, מקסידור, נתור, ישראייר, דיימונד פקטורי , אישופ ועוד. הבאנו אתרים בביטויים מהתחרותיים ביותר למקומות ראשונים כגון: פרקטים, שטיחים, טבעות אירוסין, סורגים, חנות וירטואלית ועוד. אתם מוזמנים לקרוא את חוות הדעת שרשמו עלינו מובילים במשק ולהצטרף למשפחת ווב קלאב.

4 סיבות טובות לבחור בוובקלאב

ידע מקצועי נרחב

במהלך עבודתנו רבת השנים בתחום, גיבשנו ידע מקצועי נרחב ועצום בו אנחנו משתמשים על מנת לשים את האתר שלכם בקדמת הבמה בגוגל ובאינטרנט בכלל. עבדנו מול חברות ענק במשק הישראלי וגם חברות קטנות ומתחילות, מכל חברה ואדם לקחנו משהו איתנו להמשך וככה יצרנו את מפת הידע שלנו.

קורת גג אחת

לא משנה אם אתם צריכים קידום אתר, בניית אתר או אחסון אתר, אצלנו תוכלו למצוא הכל מהכל, אנחנו כאן כדי לתת לכם את הפתרונות בכל בעיה אשר תתקלו בה, אנחנו מספקים לכם עזרה וייעוץ אישי וכל זאת על מנת שתוכלו להמשיך להנות מעוד שירותים שלנו בהמשך. אז למה אתם מחכים חייגו עכשיו ונשמח לעמוד לרשותכם.

יחס אישי

אנחנו בחברת "ווב קלאב" שואפים לתת יחס אישי לכל לקוח ולקוח, אנחנו מאמינים שלקוח שנמצא אצלנו ומשלם לנו כסף , צריך לקבל את התמורה המלאה לכספו. לכן גם גיבשנו אסטרטגיה מיוחדת ללקוחות קידום הקובעת יחס מקדמים ליחס לקוחות כך שלא יקרה לעולם מצב בו למקדם יהיה יותר מדיי לקוחות עד כדי שלא יוכל להשתלט על כולם בהתייחסות הראויה.

שקיפות מלאה

חברתנו מאמינה בשקיפות מלאה מול הלקוח ובכך להפוך את הלקוח לחלק אינטגרלי בכל תהליך שיווק האתר. העבודה בשיתוף איתנו חייבת לפעול בסינרגיה מלאה על מנת למקסם את התוצאות האפקטיביות ביותר עבור העסק. תוכנית עבודה מפורטת לאחר אישור מחקר ביטויי המפתח תוגש ללקוח, דוחות חודשיים מפורטים ומערכת מעקב אונליין אחר מיקומים, סטטיסטיקות ועבודה שהתבצעה באותו החודש.

בואו נדבר ביזנס