90% מהלקוחות הפונטציאליים מחפשים קודם כל ברשת.
הגיע הזמן שימצאו גם את העסק שלך!

רוצה לדעת איך?

קצת עליי 🙂 - מומחה קידום אורגני בגוגל

אווטר אייל מזרחי

קוראים לי אייל מזרחי ואני מומחה קידום אורגני בגוגל, מומחה קידום ממומן בגוגל ושיווק בדיגיטל. אני נשוי + 3 , בעל תואר ראשון בקרימינולוגיה ובעל תעודת ניהול רשתות והאקינג מהטכניון. בין החברות שעבדתי בהן בעבר – נטויזיון וחשבשבת.

מאחורי מעל עשור בתחום הקידום והשיווק הדיגיטלי בעבודה מול חברות מהגדולות במשק הישראלי והענפים התחרותיים ביותר, בהם הצלחתי להגדיל באופן משמעותי את הנוכחות האינטרנטית של אותם חברות ועסקים ולהגדיל את כמות הלקוחות שלהם, המוניטין והמיתוג החיובי.

מאז שאני זוכר את עצמי התעסקתי במחשבים, כאשר לאחר סיום הצבא התחלתי לבנות אתרים לצרכים אישיים, בין השאר בניתי את אחד הפורומים לנוער הגדולים בארץ. למדתי לבד תכנות HTML ו PHP ועם הזמן נכנסתי גם לתחום ה SEO שהיה עדיין בחיתוליו. עבדתי גם בתור שכיר בחברת קידום גדולה בצפון, שם למדתי והתפתחתי במהירות, לאחר כשנה כבר נחשבתי מקדם בכיר וניהלתי כ 30 לקוחות ענק של החברה וניהול של כ 100 אתרי תשתית של החברה.

לאחר מעל 3 שנים כשכיר עברתי לדרך חדשה ופתחתי את וובקלאב אשר קיימת משנת 2013.

מה עושה מומחה קידום אתרים בגוגל?

כששואלים אותי מה אני עושה בעסק שלי התשובה שלי פשוטה – מומחה קידום אתרים בגוגל מגדיל לעסקים וחברות את כמות הלקוחות ומשפר את המיתוג החיובי של העסק או המוצר באמצעות הגדלת הנראות שלהם ברחבי הרשת וקידום הנכסים הדיגיטליים שלהם.

המטרה שלי היא למצוא את הדרך הנכונה ביותר על מנת להזניק את העסק והשירותים של הלקוחות שלי ברשת האינטרנט, ליצור תהודה חיובית שתניב לקוחות ופרנסה טובה. בשביל לעשות זאת נשתמש בנכסים הדיגטליים של הלקוחות – אתר אינטרנט, ערוץ יוטיוב, עמוד פייסבוק, דף נחיתה, במידה ואין ללקוח נכסים דיגטליים אני אקים לו כאלה שיציגו את העסק והשירותים שלו בצורה הטובה ביותר ואליהם נצמיד תוכנית שיווקית אינטרנטית שמטרתה להעלות את הנוכחות החיובית ברשת, אם זה בגוגל או פייסבוק ובסופו של דבר לתרגם את כל זה למכירות ולקוחות חדשים.

הלקוחות שלי סומכים עליי

הלקוחות שנמצאים בוובקלאב נמצאים איתי כבר שנים ארוכות, הם נמצאים איתי כי הם יודעים את הערך המוסף שאני נותן לכל לקוח, הם מכירים את המקצוענות שלי ואת הידע והם מעריכים את העבודה ואת האותנטיות שלי, באמצעות תוכניות פעולה איכותיות ומורכבות הצלחתי לשפר נוכחות של מאות לקוחות במגוון של ביטויי מפתח בגוגל ולנהל מאות קמפיינים מוצלחים בגוגל ופייסבוק על מנת להגדיל מכירות וכמויות לקוחות לעסקים וחברות.

אז איך נפתחה בעצם וובקלאב?

את חברת "ווב קלאב" ייסדו שני חברים, אנשי מקצוע מנוסים שהחליטו שהם רוצים לבנות עסק אחר, עסק שונה, עסק שבאמת אכפת לו מהלקוח ויודע לתת את המענה השיווקי והמיתוגי שמתבקש לעסק וזאת על מנת להפוך את אתר האינטרנט שלו ל"נראה" בפני מנועי החיפוש ובכך החשיפה עבור הגולש תעלה ובהתאם המכירות. עסק שמאמין שכשהלקוח משלם, אז הוא צריך לקבל את התמורה המלאה לכסף ששילם, עסק עם חזון צמיחה וראייה עתידית למקום שיכול לספק את כל השירותים האינטרנטיים לכלל הלקוחות, מקום בו לכל לקוח יש יחס אישי.

אז עזבנו את עבודתנו כשכירים ופתחנו את "ווב קלאב", מאחורינו עבר מפואר בכל הקשור לעבודות אינטרנט וקידום, עבדנו עם לקוחות כמו: מנו ספנות, כרמל שטיחים ופרקט, מקסידור, נתור, ישראייר, דיימונד פקטורי , אישופ ועוד. הבאנו אתרים בביטויים מהתחרותיים ביותר למקומות ראשונים כגון: פרקטים, שטיחים, טבעות אירוסין, סורגים, חנות וירטואלית ועוד. אתם מוזמנים לקרוא את חוות הדעת שרשמו עלינו מובילים במשק ולהצטרף למשפחת ווב קלאב.

4 סיבות טובות לבחור בוובקלאב

ידע מקצועי נרחב

במהלך עבודתנו רבת השנים בתחום, גיבשנו ידע מקצועי נרחב ועצום בו אנחנו משתמשים על מנת לשים את האתר שלכם בקדמת הבמה בגוגל ובאינטרנט בכלל. עבדנו מול חברות ענק במשק הישראלי וגם חברות קטנות ומתחילות, מכל חברה ואדם לקחנו משהו איתנו להמשך וככה יצרנו את מפת הידע שלנו.

קורת גג אחת

לא משנה אם אתם צריכים קידום אתר, בניית אתר או אחסון אתר, אצלנו תוכלו למצוא הכל מהכל, אנחנו כאן כדי לתת לכם את הפתרונות בכל בעיה אשר תתקלו בה, אנחנו מספקים לכם עזרה וייעוץ אישי וכל זאת על מנת שתוכלו להמשיך להנות מעוד שירותים שלנו בהמשך. אז למה אתם מחכים חייגו עכשיו ונשמח לעמוד לרשותכם.

יחס אישי

אנחנו בחברת "ווב קלאב" שואפים לתת יחס אישי לכל לקוח ולקוח, אנחנו מאמינים שלקוח שנמצא אצלנו ומשלם לנו כסף , צריך לקבל את התמורה המלאה לכספו. לכן גם גיבשנו אסטרטגיה מיוחדת ללקוחות קידום הקובעת יחס מקדמים ליחס לקוחות כך שלא יקרה לעולם מצב בו למקדם יהיה יותר מדיי לקוחות עד כדי שלא יוכל להשתלט על כולם בהתייחסות הראויה.

שקיפות מלאה

חברתנו מאמינה בשקיפות מלאה מול הלקוח ובכך להפוך את הלקוח לחלק אינטגרלי בכל תהליך שיווק האתר. העבודה בשיתוף איתנו חייבת לפעול בסינרגיה מלאה על מנת למקסם את התוצאות האפקטיביות ביותר עבור העסק. תוכנית עבודה מפורטת לאחר אישור מחקר ביטויי המפתח תוגש ללקוח, דוחות חודשיים מפורטים ומערכת מעקב אונליין אחר מיקומים, סטטיסטיקות ועבודה שהתבצעה באותו החודש.

בואו תצטרפו למשפחת וובקלאב - מבטיח לכם יחס אישי