רבים נוטים להקל ראש בנושא של תחזוק אתר ולכן בהרבה מקרים אנחנו רואים שרק בחברות גדולות שמים את הדגש על תחזוק אתר נכון.

נכון להיום יש המון אפשרויות לתחזוק אתרים, במידה ויש לכם איש פרסום רשת, שדואג ל SEO , או לקידום ממומן בהרבה מקרים ניתן להסתמך עליו או לתת לו לעשות גם תחזוק על הדרך.

אבל שימו לב, תנסו לדאוג שזה לא יהיה על הדרך אלא דרך קבע – תחזוק אתרים נכון הוא מפתח להתקדמות האתר שלכם.

תחזוק אתרים כולל בתוכו את נושא התוכן באתר – תיקוני תכנים, העלאת תכנים חדשים, עדכוני מחירים באתר, עדכוני תכנים קיימים, תיקוני קוד המפריעים למהלך התקין של האתר, טיפול ודאגה לכל נושאי הגיבויים באתר, עדכון ושדרוגי מערכות וורדפרס, פלאגינים.

שימו לב כי יש קשר ישיר בין מערכת תקינה ומעודכנת לבין תפקוד תקין של האתר, במידה והאתר לא יהיה מתוחזק כמו שצריך, אז הוא יהיה חשוף יותר לפריצות ותקלות, יהיה מאד קשה להתקדם איתו בגוגל וגם הגולשים ירגישו שהוא איטי ומסורבל וככה תפסידו לקוחות!

להצעת מחיר לתחזוקת האתר שלכם השאירו פרטים או חייגו - 04-6984808

תחזוקת אתרי וורדפרס

וורדפרס הינה אחת מהמערכות הנפוצות ביותר לבניית אתרים, היתרון שלה הוא עד כמה שזה מצחיק גם החסרון שלה… היא מערכת קוד פתוח, מערכת קוד פתוח הינה מערכת הפתוחה לכל אחד, זאת אומרת שניתן לראות ולהכיר את הקוד לטוב ולרע. בנוסף באתרי וורדפרס מתקינים כל מיני פלאגינים לצורך הוספת כל מיני אופציות לאתר, פאלגינים אלו לפעמים טומנים בחובם פריצות אבטחה. מה שטוב במערכת היא שבכל פעם שהאקרים מצליחים למצוא פרצת אבטחה במערכת או בפלאגאין ככה במהירות מצליחים לתקן את הפיצרה באמצעות עדכונים אם עדכון המערכת ואם באמצעות עדכון הפלאגינים. תחזוק אתרי וורדפרס מצריך עדכון של מערכת הוורדפרס עדכון לפלאגינים על מנת למנוע פרצות אבטחה וסיכון לאתר.

חשוב לדעת שעדכונים לעיתים משנים דברים בתוך האתר, אם זה פונקציונליות או עיצובית, לכן יש צורך בחברת תחזוקה בעלת ניסיון שיכולה להתמודד עם תקלות שיכולות להגיע מעדכונים מסויימים וגם לדאוג לגיבויים של האתר.

תחזוקת אתר אינטרנט מחיר

מחירי תחזוקת האתרים יכולים לנוע בין מחיר לשעה ובין ריטיינרים חודשיים. עלות שעתית יכולה לנוע בסביבות 100 ש"ח לשעה ועד 300 ש"ח (אלו מחירים סבירים) כאשר ריטיינרים נעים במחירים שבין 500 ל 1500 ש"ח, גם כאן תלוי מה בדיוק הריטינר מכיל בתוכו.

להצעת מחיר לתחזוקת האתר שלכם השאירו פרטים או חייגו - 04-6984808

 

חברת תחזוקת אתרים שעובדת בשבילכם – למה לקחת את וובקלאב לתחזק את האתר שלכם?

כי יש לנו ניסיון רב מאד בהמון מערכות – וורדפרס, ג'ומלה, ויקס ועוד רבים וטובים, הידע הנרחב שלנו בתחום הפרסום וה SEO יעזור לכם מאד כאשר נעשה את הדברים על פי הדרך של גוגל וככה תרוויחו פעמיים.

בנוסף אנחנו נדאג באופן שוטף 

אז למה אתם מחכים? צרו איתנו קשר!

Picture of אייל מזרחי

אייל מזרחי

מעל עשור שאני עוסק בתחום השיווק ברשת (SEO), פריק מחשבים מתמיד, בעבר היה בבעלותי אחד מאתרי הפורומים הגדולים ביותר לנוער.
ניסיון רב בתחומים התחרותיים ביותר ובעל לא מעט נכסים אינטרנטיים.
נשוי + 3 , גר בקריות ונותן ייעוץ בתחום ה SEO, PPC.