שיווק באינטרנט, זה עובד?

היום העובדה מוגמרת, האינטרנט מוכר, רוב האנשים מחפשים שירותים ומוצרים באינטרנט, עושים השוואות מחירים, משתפים מידע אודות חברות , המלצות וביקורות.
מה שהיה פעם נחלת הפרסום ברדיו, בעיתון וספרי טלפונים הפך אט אט לשליטה דיגיטלית, האינטרנט השתלט על עולם הפרסום.
בעלי עסקים חייבים להבין שעל מנת להגדיל את המכירות שלהם ולתת ללקוחות פוטנציאלים אפשרויות נוספות, הם חייבים להיות פעילים באינטרנט.

מחשב קפה מדדים

מה זה אומר בעצם פעילים באינטרנט?

בשלב הראשון בעל העסק חייב שיהיה לו אתר אינטרנט פעיל, אתר אינטרנט פעיל נכון להיום הוא כרטיס הביקור של העסק שלך, ככל שתכניס בו יותר מידע ויותר אפשרויות כך תרשים יותר את הלקוחות הפוטנציאליים שלך, יהיה להם קל למצוא מה שהם מחפשים ולראות האם אתה העסק הנכון שאליו הם צריכים לפנות. עסקים רבים פונים למוצא הקל והפשוט, רישום באינדקסים, פותחים כרטיסים בכל מיני אתרי אינדקסים למיניהם , אתרי טלפונים כמו דפי זהב, בזק ומשאירים שם את הפרטים וחושבים שבזה תמה עבודתם בתחום האינטרנט. אחוז האנשים שבאמת ישתמש באותם אינדקסים הוא זניח ואינו משפיע משמעותית, האינדקסים הללו טובים אם מישהו מחפש חברה מסוימת ויודע בדיוק מה הוא מחפש, לדוגמא הטלפון של חברת הוט , או חברה ספציפית שנותנת שירות. אבל מה קורה אם הלקוח לא מחפש חברה ספציפית אלא שירות ספציפי? , לדוגמא שירות תיקוני מחשבים, או צלם חתונות, כאן הוא היה מעדיף לרשום בגוגל ולמצוא כמה אפשרויות, להיכנס לאתר ולראות עבודות והמלצות ולפי זה לבחור, אם יש לעסק שלך אתר אינטרנט אז הלקוחות הפוטנציאליים יוכלו להתרשם ממך.

יש לי אתר מה עכשיו?

אתר אינטרנט לבדו יתרום לך, אבל לא מספיק, אתה צריך להשקיע בו, לדאוג לעדכנו כל הזמן כדי שלקוחות פוטנציאליים שיכנסו אליו יתעדכנו כל הזמן בדברים הכי חדשים שיש לך להציע. הבעיה שאתר לבדו לא מספיק, יש צורך לשווק את האתר ולגרום ללקוחות להגיע אליו. אפשרות אחת היא דרך קידום האתר בגוגל, על ידי קידום אורגני או ממומן, על אפשרות זאת תוכלו לקרוא בעמוד הבא שמדבר על נושאים אלו. האפשרות הנוספת היא שימוש ברשתות החברתיות לצורך שיווק המוצר, האתר או השירותים, רבות דובר על הרשתות החברתיות, פייסבוק, גוגל פלוס, לינקדאין ועוד, הפוטנציאל שלהם לפרסום העסק שלכם הוא אדיר אם רק תדעו כיצד למנף זאת נכון, כל מי שנוגע בפרסום יודע שהפרסום הכי טוב והכי אמין הוא פרסום מפה לאוזן, כאשר בן אדם ממליץ עליך אין פרסום יותר טוב מזה ולכן כאשר מתחילים להמליץ עליך ברשתות החברתיות תחשבו לכמה אנשים ההמלצה הזאת יכולה להגיע וכמה פוטנציאל רווח יש כאן.

מה אנחנו מציעים לכם ב WebClub?

אצלנו ב Webclub תוכלו למצוא חבילות שיווק מותאמות בשביל העסק שלכם.
בין אם אתם מתעניינים בקידום אורגני , ממומן או באמצעות הרשתות החברתיות, אנחנו כאן בשביל להפוך את העסק שלכם לדבר החם ביותר ברשת.
אנחנו מציעים גם את חבילת ה"באז", חבילה אשר תדאג שבכל מקום שמדברים על מוצר כמו שאתם מוכרים או שירות שאתם נותנים, גם אתם תהיו שם, אם זה בפורומים שמדברים על הנושא, אם זה באתרי מאמרים או ברשתות החברתיות , אנחנו נדאג לתת לכם את ה"באז" – למתג לכם את העסק בצורה שתכנס לתודעת הלקוחות הפוטנציאלים.

צרו איתנו קשר עוד היום וקבלו את ה"באז" שלכם.

קבל הצעת מחיר

יכול לעניין אותך גם...

מהו עדכון medic ומה האפקט שהביא איתו?

מהו עדכון medic ומה האפקט שהביא איתו?

באוגוסט 2018 גוגל ביצעו טסט ראשוני ועשו עדכון לליבה של האלגוריתם, העדכון בוצע באתרים בארה"ב ומטרתו הייתה אתרי רפואה. (משם גם מגיע השם).

אפיון אתר

אפיון אתר

אפיון אתר הינו מלאכה ותכנון רב שעלינו לבצע בבואנו להעלות אתר חדש לאוויר.(לא רק) אפיון האתר יכול לבוא לידי ביטוי בהמון מישורים ומטרותיו

למה כל כך חשוב היום לעשות קידום אתרים אורגני?

למה כל כך חשוב היום לעשות קידום אתרים אורגני?

זה כבר לא סוד שמנוע החיפוש היום, גוגל, הוא מנוע החיפוש מספר 1 כיום – בטח בישראל. הנתון מדבר על כך שלמעלה מ