קידום אתרים אורגני » בניית אתרי תדמית

בניית אתרי תדמית, למה זה טוב?

בעבר הסיסמה שבחרו בדפי זהב לשיווק ספר הטלפונים שלהם הייתה "אם אתה לא שם, אתה לא קיים", מאז עבר המון המון זמן ואת ספרי הטלפונים מחליף היום האינטרנט, המשפט הזה נכון היום לאתרי האינטרנט כמו שהיה נכון בזמנו לספרי הטלפונים, בסופו של דבר היום כל אחד מחפש את המידע דרך הרשת ובמידה ואין לך אתר ברשת אתה מפחית באופן דראסטי את אפשרות החשיפה שלך ללקוחות חדשים ופוטנציאלים.

אתר האינטרנט שלך הוא כרטיס הביקור החדש ללקוחות, הוא מציג את העסק שלך ואת התמחויותיך, ככל שהאתר יהיה מזמין יותר ובעל שירותים עם ערך מוסף לגולש וללקוחות שלך, כך יגדל הסיכוי כי תרכוש לקוחות פוטנציאלים ותרחיב את מעגל הלקוחות.

רזולוציות שונות של מסכים

שירות בניית אתרי תדמית ב WebClub

בין השירותים שאנחנו מציעים, הינו שירות בניית אתרים במערכת ניהול התוכן הנפוצה ביותר – WordPress , וורדפרס הינה מערכת תוכן דינמית , כאשר ניתן להתאים אותה לכל דרישה , המערכת פשוטה לשימוש ומיליונים כבר משתמשים בה, היא מותאמת לקידום האתר במנוע החיפוש גוגל ונוחה לעיצוב. WebClub גם מבצעת תיקונים באתרים קיימים ומתאימה מערכות עיצוב לעברית (יישור לעברית). כמו כן, אנו משווקים מגוון רחב של מערכות אתרים, מותאמים אישית ללקוח, ממערכות ניהול תוכן ועד אתרי תדמית וחנויות וירטואליות.

תהליך הבנייה

את תהליך הבנייה אנו נלווה מהתחלתו ועד סופו , כאשר תחילתו תהיה פגישה עם הלקוח, הבנת הדרישות והערכת זמן העבודה, לאחר מכן תיבנה סקיצה ראשונית של עיצוב + לוגו לאישור הלקוח, לאחר אישור הלוגו נתחיל את תהליך הבנייה כאשר הלקוח יעודכן בכל שלב על ההתקדמות עד לסיום תהליך הבניה. לאחר שתהליך הבניה הושלם, הלקוח יקבל גישות מלאות למערכת על מנת לראות ולהתרשם, כמו כן אנחנו מתחייבים כי הלקוח יקבל הדרכה מלאה על המערכת, על מנת שיוכל להשתמש בה לבד ללא צורך בתלות בנו או באנשים אחרים וכל זאת ללא תשלום נוסף.

חבילות מותאמות אישית

בשל ניסיוננו הגדול בתחום האינטרנט , אנחנו מודעים לכך שאתר אינטרנט לבדו כבר אינו מספיק, על מנת לקדם את האתר יש צורך בקידום אתרים מקצועי ושילוב נכון של פרסום ברשתות חברתיות, אנחנו ב WebClub מתאימים לכם חבילות אישיות על פי תחום העיסוק שלכם , החבילות יכולות לכלול בנייה וקידום אתרים או בנייה ושיווק , הכל על פי התחום והדרישה שלכם. נשמח לייעץ לכם בכל שאלה ולעמוד לרשותכם תמיד, צרו קשר עוד היום ותהנו מאתר אינטרנט מתקדם לעסק שלכם. אנחנו עובדים בשיתוף פעולה עם סטודיו קוסטה לבניית אתרים.
קבל הצעת מחיר

חלק מהאתרים שלנו:​