כבר רבות נכתב אודות הכוח של מילה, התוכן הוא המלך זהו משפט הזהב בעולם הקידום האורגני בגוגל נכון להיום – מסיבה אחת – התוכן הוא אחד מהפרמטרים החשובים ביותר בכל אתר אינטרנט, התוכן מביא את הגולשים וגורם להם לקנות את המוצר או השירות שלכם.

כתיבת תכנים ומאמרים

תוכן איכותי הוא מוצר חובה בכל אתר אינטרנט, באמצעות תוכן שיווקי נכון וטוב ניתן להעביר את המסרים הנכונים לגולשים שלכם ולגרום להם לבצע פעולות באתר.

שיווק באמצעות תוכן אינו חייב להיות רק תוכן לאתר האינטרנט שלכם, ניתן לשווק באמצעות תוכן גם בפייסבוק, אינסטגרם ואפילו פלאיירים ותפריטים במסעדות.

תוכן הוא אחד הפרמטרים הכי חשובים בהעברת המסרים ללקוח.

אנחנו מספקים כתיבת תכנים איכותית לאתרים, פוסטים ותכנים להדפסות.

אנחנו מספקים 2 סוגי תוכן – תכנים איכותיים לאחר מחקר ולימוד עצמי ותכנים איכותיים לאחר מחקר וליוד עצמי ושיחת לקוח לחקר הנושא בנוסף (ניתן גם ראיון אישי).

עלות מאמר תוכן של כ 450 מילים הינה 150 ₪ + מע"מ.

עלות מאמר תוכן כולל ראיון לקוח של כ 500 מילים הינה 500 ₪ + מע"מ.

שיווק באתרי תוכן איכותיים

חלק מהעבודה שעושים בקידום אתרים אורגני הינו לפרסם מאמרי תוכן עם קישור לאתר המקודם על מנת לקדם את האתר אורגני – לנו יש עשרות ומאות אתרי תוכן איכותיים וכמו כן שת"פים מול אתרי תוכן מובילים בארץ, אם אתם מעוניינים לפרסם מאמרים באתרי תוכן איכותיים – צרו איתנו קשר ונשמח לשלוח לכם אתרים נבחרים עם מחירים ו RANK של האתר.

למי שלא יודע – קישורים הם חלק בלתי נפרד מדירוג האתר בגוגל – לשם בניית אסטרטגיית קישורים נכונים יש צורך בקישורים מאתרים מגוונים, עם סמכות, גיוון של מילות מפתח, דומיינים וכתובות אייפי – לנו יש את הכל ויש לנו אפשרות לעזור לכם לקבל דירוגים טובים יותר. צרו איתנו קשר לפרטים נוספים.

לא בדיוק מה שאתם צריכים? צרו קשר ונתאים לכם חבילה אישית.

שיווק באמצעות תוכן וכתיבת תכנים

יכול לעניין אותך גם....

איך כותבים מאמר קידום אתרים

איך כותבים מאמר קידום אתרים

אז החלטתם לכתוב מאמר לקידום האתר שלכם? מעולה! מחשבה נכונה! אבל איך עושים זאת נכון? איך כותבים מאמר קידום אתרים שיהיה נכון ואיכותי

כמה עולה קידום ממומן בגוגל

כמה עולה קידום ממומן בגוגל

לאט מעט שואלים אותי כמה זה עולה? כמה עולה קידום?  אז בהקשר של קידום ממומן בגוגל, דווקא דיי פשוט – מדובר בקידום תלוי

קידום אתרים לרופאים – הבדלים מהותיים בקידום

קידום אתרים לרופאים – הבדלים מהותיים בקידום

קידום אתרים לרופאים הינו תחום מאתגר במיוחד בקידום אורגני, כשניגשים לקדם אתר של רופא או מוצר רפואי חייבים לקחת בחשבון לא מעט גורמים