כבר רבות נכתב אודות הכוח של מילה, התוכן הוא המלך זהו משפט הזהב בעולם הקידום האורגני בגוגל נכון להיום – מסיבה אחת – התוכן הוא אחד מהפרמטרים החשובים ביותר בכל אתר אינטרנט, התוכן מביא את הגולשים וגורם להם לקנות את המוצר או השירות שלכם.

כתיבת תכנים ומאמרים

תוכן איכותי הוא מוצר חובה בכל אתר אינטרנט, באמצעות תוכן שיווקי נכון וטוב ניתן להעביר את המסרים הנכונים לגולשים שלכם ולגרום להם לבצע פעולות באתר.

שיווק באמצעות תוכן אינו חייב להיות רק תוכן לאתר האינטרנט שלכם, ניתן לשווק באמצעות תוכן גם בפייסבוק, אינסטגרם ואפילו פלאיירים ותפריטים במסעדות.

תוכן הוא אחד הפרמטרים הכי חשובים בהעברת המסרים ללקוח.

אנחנו מספקים כתיבת תכנים איכותית לאתרים, פוסטים ותכנים להדפסות.

אנחנו מספקים 2 סוגי תוכן – תכנים איכותיים לאחר מחקר ולימוד עצמי ותכנים איכותיים לאחר מחקר וליוד עצמי ושיחת לקוח לחקר הנושא בנוסף (ניתן גם ראיון אישי).

עלות מאמר תוכן של כ 450 מילים הינה 150 ₪ + מע"מ.

עלות מאמר תוכן כולל ראיון לקוח של כ 500 מילים הינה 500 ₪ + מע"מ.

שירות בניית קישורים ושיווק באתרי תוכן איכותיים

חלק מהעבודה שעושים בקידום אתרים אורגני הינו לפרסם מאמרי תוכן עם קישור לאתר המקודם על מנת לקדם את האתר אורגני – עבודה זאת נקראת בניית קישורים לנו יש עשרות ומאות אתרי תוכן איכותיים וכמו כן שת"פים מול אתרי תוכן מובילים בארץ, אם אתם מעוניינים לפרסם מאמרים באתרי תוכן איכותיים – צרו איתנו קשר ונשמח לשלוח לכם אתרים נבחרים עם מחירים ו RANK של האתר.

למי שלא יודע – קישורים הם חלק בלתי נפרד מדירוג האתר בגוגל – גוגל קובעת דירוג של אתר על פי פרמטרים רבים שרובם אינם ידועים, למרות זאת, חלק מהפרמטרים הללו כן גלויים לציבור כיוון שגוגל רואה בזה דרך להביא את מנוע החיפוש שלה לאיכות גבוהה יותר – ככל שבעלי האתרים ישקיעו יותר באתר שלהם ככה התוצאות יהיו יותר רלוונטיות וטובות גם לגוגל ומנוע החיפוש  – ככל שהתוצאות יהיו יותר טובות – יותר אנשים יחפשו בגוגל והחברה תרוויח יותר כסף – זה גלגל מאד פשוט וכלכלי. החלק של הקישורים בקידום הוא מאד משמעותי, גוגל רואה בקישורים כהמלצה על האתר שלכם, ככל שיש לכם יותר המלצות איכותיות מאתרים חזקים ורלוונטים אליכם, ככה תקבלו יותר ניקוד ודירוג גבוה יותר. לשם בניית אסטרטגיית קישורים נכונים יש צורך בקישורים מאתרים מגוונים, עם סמכות, גיוון של מילות מפתח, דומיינים וכתובות אייפי – לנו יש את הכל ויש לנו אפשרות לעזור לכם לקבל דירוגים טובים יותר. צרו איתנו קשר לפרטים נוספים. ניתן לרכוש קישורים בודדים או חבילות קישורים. קניית קישורים דרכנו מלווה גם בבנייה נכונה על פי ההנחיות לקידום של פיזור מילות מפתח נכונות, כוח האתרים, גיוון קישורים ועוד. תנו למומחים שלנו להקפיץ לכם את הדירוגים.

חלק מאתרי התוכן שניתן לפרסם בהם

  • יש לנו עוד לא מעט נוספים

צרו איתנו קשר לפרסום תוכן וקישורים

שיווק באמצעות תוכן וכתיבת תכנים

בעל אתר תוכן? תוכל להיכנס גם אתה למעגל השותפות שלנו

במידה ויש לך אתר תוכן וניתן לפרסם בו תכנים שיווקיים, נשמח אם תשאיר לנו הודעה וניצור איתך קשר. לאחר בחינת האתר נוכל לתת לך הצעה משתלמת עבור מכירת תכנים לאתר שלך כך שגם אתה תוכל להרוויח כסף ממנו!

יכול לעניין אותך גם....

החשיבות של חוויית משתמש (UX) בקידום אתרים ואיך לשפר אותה

החשיבות של חוויית משתמש (UX) בקידום אתרים ואיך לשפר אותה

בעולם השיווק הדיגיטלי והקידום האורגני, חוויית משתמש (UX) הפכה להיות מרכיב קריטי להצלחה של אתרים. גוגל ומנועי חיפוש אחרים מתמקדים יותר ויותר באיכות

כתיבת תוכן באמצעות AI , האם זה טוב לאתר? מה ההבדל בין Chatgpt ל bard של גוגל?

כתיבת תוכן באמצעות AI , האם זה טוב לאתר? מה ההבדל בין Chatgpt ל bard של גוגל?

כתבתי בעבר על שגעון ה AI והרחבתי על מידגרני במיוחד, אך אחד מהשימושים הגדולים ביותר שצברו תאוצה בתחום ה SEO הוא כתיבת התוכן.

פרסום בדיגיטל בעיתות משברים ומלחמות

פרסום בדיגיטל בעיתות משברים ומלחמות

אין מישהו שעוסק היום בתחום הדיגיטל שלא מוצף בשאלות של הלקוחות שלו בכל הנוגע לפרסום באינטרנט. השוק בישראל נמצא כבר תקופה באיזה סוג