כבר רבות נכתב אודות הכוח של מילה, התוכן הוא המלך זהו משפט הזהב בעולם הקידום האורגני בגוגל נכון להיום – מסיבה אחת – התוכן הוא אחד מהפרמטרים החשובים ביותר בכל אתר אינטרנט, התוכן מביא את הגולשים וגורם להם לקנות את המוצר או השירות שלכם.

כתיבת תכנים ומאמרים

תוכן איכותי הוא מוצר חובה בכל אתר אינטרנט, באמצעות תוכן שיווקי נכון וטוב ניתן להעביר את המסרים הנכונים לגולשים שלכם ולגרום להם לבצע פעולות באתר.

שיווק באמצעות תוכן אינו חייב להיות רק תוכן לאתר האינטרנט שלכם, ניתן לשווק באמצעות תוכן גם בפייסבוק, אינסטגרם ואפילו פלאיירים ותפריטים במסעדות.

תוכן הוא אחד הפרמטרים הכי חשובים בהעברת המסרים ללקוח.

אנחנו מספקים כתיבת תכנים איכותית לאתרים, פוסטים ותכנים להדפסות.

אנחנו מספקים 2 סוגי תוכן – תכנים איכותיים לאחר מחקר ולימוד עצמי ותכנים איכותיים לאחר מחקר וליוד עצמי ושיחת לקוח לחקר הנושא בנוסף (ניתן גם ראיון אישי).

עלות מאמר תוכן של כ 450 מילים הינה 150 ₪ + מע"מ.

עלות מאמר תוכן כולל ראיון לקוח של כ 500 מילים הינה 500 ₪ + מע"מ.

שיווק באתרי תוכן איכותיים ובניית קישורים

חלק מהעבודה שעושים בקידום אתרים אורגני הינו לפרסם מאמרי תוכן עם קישור לאתר המקודם על מנת לקדם את האתר אורגני – עבודה זאת נקראת בניית קישורים לנו יש עשרות ומאות אתרי תוכן איכותיים וכמו כן שת"פים מול אתרי תוכן מובילים בארץ, אם אתם מעוניינים לפרסם מאמרים באתרי תוכן איכותיים – צרו איתנו קשר ונשמח לשלוח לכם אתרים נבחרים עם מחירים ו RANK של האתר.

למי שלא יודע – קישורים הם חלק בלתי נפרד מדירוג האתר בגוגל – לשם בניית אסטרטגיית קישורים נכונים יש צורך בקישורים מאתרים מגוונים, עם סמכות, גיוון של מילות מפתח, דומיינים וכתובות אייפי – לנו יש את הכל ויש לנו אפשרות לעזור לכם לקבל דירוגים טובים יותר. צרו איתנו קשר לפרטים נוספים. ניתן לרכוש קישורים בודדים או חבילות קישורים. קניית קישורים דרכנו מלווה גם בבנייה נכונה על פי ההנחיות לקידום של פיזור מילות מפתח נכונות, כוח האתרים, גיוון קישורים ועוד. תנו למומחים שלנו להקפיץ לכם את הדירוגים.

חלק מאתרי התוכן שניתן לפרסם בהם

  • יש לנו עוד לא מעט נוספים

צרו איתנו קשר לפרסום תוכן וקישורים

שיווק באמצעות תוכן וכתיבת תכנים

בעל אתר תוכן? תוכל להיכנס גם אתה למעגל השותפות שלנו

במידה ויש לך אתר תוכן וניתן לפרסם בו תכנים שיווקיים, נשמח אם תשאיר לנו הודעה וניצור איתך קשר. לאחר בחינת האתר נוכל לתת לך הצעה משתלמת עבור מכירת תכנים לאתר שלך כך שגם אתה תוכל להרוויח כסף ממנו!

יכול לעניין אותך גם....

פלאגין רוקט לוורדפרס – wp-rocket שיפור מהירות אתר

פלאגין רוקט לוורדפרס – wp-rocket שיפור מהירות אתר

כל מי שעובד עם וורדפרס יודע שיש הרבה דברים שניתן לעשות באמצעות פלאגינים ולא חייבים מתכנתים. כמעט כל דבר שצריך מישהו עשה את

10 טיפים לשיפור מהירות האתר שלכם כך שיעמוד בעדכון Performance של Core Web Vitals

10 טיפים לשיפור מהירות האתר שלכם כך שיעמוד בעדכון Performance של Core Web Vitals

חברו את האתר ל CDN , הנפוץ הוא Cloudflare שיש לו גם שרת בישראל – לקלאודפלייר יש גרסה חינמית וגרסה בתשלום – הגרסה

מהו עדכון Core Web Vitals ומהם מדדי חווית המשתמש כל המידע על עדכון גוגל החדש

מהו עדכון Core Web Vitals ומהם מדדי חווית המשתמש כל המידע על עדכון גוגל החדש

בתאריך 28 למאי 2020 גוגל הציגה לעולם את מה שהיא קראה לו  Core Web Vitals והיום הוא הפך להיות גורם נוסף וחדש לדירוג