סרטוני תדמית, איך זה עוזר?

העולם הטכנולוגי לא מפסיק לרוץ, היום זמן זה כסף, הרבה פעמים החלטות נופלות ברגע, ברושם ראשוני של דקות או שניות, בשל העובדה שיש צורך לגרום ללקוחות הפוטנציאליים להבין את העסק שלך במהירות ובאיכות הגבוהה ביותר, כדאי להשקיע בסרטון תדמית איכותי.

סרטוני תדמית בחברת WebClub

אצלנו  בווב-קלאב, נעניק לכם את ניסיוננו הרב בתחום ונייעץ לכם באיזה אסטרטגיה כדאי לבחור על מנת לייצג את העסק שלכם במיטבו, כמו כן, נדע להתאים את התקציב שלכם לכמות וסוג הסירטונים שכדאי לכם לבחור, נדע לבנות לכם את החבילה המושלמת כדי להביא מקסימום תוצאות והצלחה.
לא חובה להשקיע באפקטים וגרפיקה על מנת להעביר מסר טוב ולבצע מכירה, צריך לדעת איך לעשות זאת.

תהליך הבנייה

את תהליך הבנייה אנו נלווה מהתחלתו ועד סופו , כאשר תחילתו תהיה פגישה עם הלקוח, הבנת הדרישות והערכת זמן העבודה, לאחר מכן תיבנה סקיצה ראשונית של עיצוב + לוגו לאישור הלקוח, לאחר אישור הלוגו נתחיל את תהליך הבנייה כאשר הלקוח יעודכן בכל שלב על ההתקדמות עד לסיום תהליך הבניה. לאחר שתהליך הבניה הושלם, הלקוח יקבל גישות מלאות למערכת על מנת לראות ולהתרשם, כמו כן אנחנו מתחייבים כי הלקוח יקבל הדרכה מלאה על המערכת, על מנת שיוכל להשתמש בה לבד ללא צורך בתלות בנו או באנשים אחרים וכל זאת ללא תשלום נוסף.

מה חשוב בסרטון תדמית

סרטון תדמית טוב, יציג לצופה את מהות העסק שלך, מה אתה מציע לו וכיצד תבצע זאת בצורה הטובה ביותר, על הסרטון להיות קצר וממוקד, סרטון מעל דקה יכול לאבד מערכו אם הצופה יאבד עניין.

דאג להשאיר את הצופה ממוקד ככל האפשר וללא הסחות דעת, נסה להסביר כמה שיותר על העסק שלך והשירותים שלך, תן את היתרונות שלך ולא את החסרונות של מתחריך ומעל הכל, הראה אמינות ומקצועיות

קבל הצעת מחיר