וובקלאב נרתמת לעזור למשק ולעסקים הקטנים והבינוניים ולקוחות חדשים זוכים בקידום אתרים אורגני ב 50% הנחה לששת החודשים הראשונים!!!

אלו ימים לא קלים למשק הישראלי וכמעט כל תחום סופג הפסדים כבדים, אבל דווקא עכשיו זה הזמן להשקיע בקידום אתרים אורגני – קידום שמביא תוצאות ולקוחות בטווח הארוך ולכן הזמן להשקיע בו הוא עכשיו ועם 50% הנחה חסרת תקדים!

למה ההנחה היא רק ל6 חודשים? 

קידום אתרים אורגני הוא שירות שעולה כסף רב ונעשה בריטיינר חודשי לטווח ארוך של שנה לפחות, במהלך השירות נרכשים תכנים וקישורים לצורך הקידום, כמו גם שעות תכנות רבות של מתכנת ושעות עבודה של מקדם, הדברים הללו עולים כסף רב ולכן גם השירות מתומחר בסכומים יחסית גבוהים. עכב האכילס של הקידום האורגני היה תמיד התוצאות – לקידום אורגני לוקח זמן להגיע לתוצאות, בניגוד לקידום ממומן, באורגני מתחילים לראות ניצנים לאחר כ 3-4 חודשים ורק לאחר 6 חודשים ניתן לראות שיפור משמעותי – לכן זהו הטווח ההגיוני להבין ולראות מה הקידום האורגני נותן לכם וככה להחליט האם אתם מעוניינים להמשיך את השירות או לא. 

אז בלי המון הסברים ודיבורים - למה לבחור בנו

הכל שאלה של: איפה אתם רוצים להיות?

מהרו – רק עשרה יקבלו את ההנחה!

מלאו את הפרטים בטופס ונציגינו יחזרו אליכם.

שימו לב – במידה ואתם לא שולחים הודעה דרך הטופס בעמוד זה אלא דרך עמוד אחר / וואטסאפ או פייסבוק – נא לציין שהגעתם דרך המבצע לעסקים קטנים ובינוניים – אחרת לא תקבלו את ההנחה – עצם הרישום לא מחייב בהנחה – אנחנו מקבלים לקידום אורגני רק לקוח אחד מכל תחום ואזור על מנת למנוע ניגוד אינטרסים ותחרויות בין לקוחות שלנו – לכן מהרו להירשם – כל הקודם זוכה.