מהו שירות אחסון אתרים?

כל אתר אינטרנט זקוק לשירות אחסון אתר , אחרת לא יוכלו להגשת אליו מרחבי האינטרנט. על מנת לאחסן אתר יש צורך בשרת אירוח. שרתי אירוח יושבים בד"כ בחוות שרתים הממוקמים אצל ספקי האינטרנט הגדולים בארץ ובעולם ודרכם מחוברים לרשת האינטרנט וכך מעניקים גישה לכל אתר אינטרנט דרך הרשת.

איפה לאחסן?

מזל טוב, יש ברשותכם אתר, או שבניתם אותו לבד, או שנעזרתם בחברה לבניית אתרים , עכשיו אתם צריכים לדאוג היכן לאחסן אותו, מומלץ בחום לעשות סקר מחירים, כיוון שהשוק פרוץ וניתן היום למצוא שרתי אחסון החל מ 10 ₪ לחודש ועד ל 200 ₪ לחודש ואפילו יותר , הכל כמובן על פי דרישות השרת, חשוב לציין גם אם בניתם את האתר שלכם בחברה לבניית אתרים, אתם לא מחויבים לאחסן את האתר בשרת שלהם , לעיתים אנחנו נתקלים בחברות אשר מנצלות את המצב וכובלות את הלקוחות לשרתיהם במחירים מופקעים.

 

חבילה בסיסית

לאתר תדמיתי
25 חודשי
  • חבילת אחסון של 1 ג'יגה
  • תעבורה של 2 ג'יגה
  • עד 10 כתובות מייל
  • עד 5 מסדי נתונים
  • תמיכה מלאה
פופולרי

חבילה ללא הגבלה

מחויבים להצלחה שלך
50 חודשי
  • חבילת אחסון ללא הגבלת מקום
  • תעבורה ללא הגבלה
  • ללא הגבלת כתובות מייל
  • ללא הגבלת מסדי נתונים
  • תמיכה מלאה
הכי מקיף

באיזה חבילה לבחור?

שרתי אחסון אתרים מתחלקים לשני סוגים, שרתי וינדוס ושרתי לינוקס, ברוב המקרים שרתי וינדוס תומכים בשפות ASP, .Net ושפות דומות ואילו לינוקס ב PHP ושפות דומות, כמובן שניתן להתקין על השרתים גרסאות נתמכות, אך בד"כ ישנה הפרדה בין הסוגים ובתמיכה בשפות (גירסת ה html הפשוטה נתמכת בשני הסוגים).

אחסון אתרים בחוות שרתים

החבילות מתחלקות על פי נפח האחסון ותעבורת האחסון, נפח האחסון הוא הקיבולת בדיסק הקשיח שמוקצה לכם להשתמש בו, לדוגמא : 200 מגה, 500 מגה וכו', זה אומר שאתם יכולים לאחסן על הדיסק הקשיח של השרת את הכמות שהוקצתה לכם ואם גודל האתר יעלה על זה תצטרכו להגדיל את החבילה לנפח גדול יותר.

כמות התעבורה הינה מדד הנתונים הנכנסים והיוצאים מהאתר שלכם דרך השרת, לדוגמא, אם אתרכם שוקל 100 מגה ובחודש מבקרים בו כ 10 אנשים, נניח לרגע שהם מבקרים בכל דפי האתר וצורכים את כל הקיבולת של ה 100, אזי בחודש התעבורה שלכם תהיה 100 כפול 10, 1000 מגה.

כמובן שהגולשים לא צורכים את כל הקבצים כיוון שיש קבצי מערכת וקבצים שאין להם גישה אליהם, אבל עדיין כדי ללמד את הפשטות של הנוסחה, בחרנו בדוגמא הזאת. כל המדד של התעבורה הוא נגזרת מכמות הגולשים וגודל האתר, ברוב המקרים אתרי תדמית אינם זקוקים לתעבורה גדולה, כיוון שהם לא שוקלים הרבה ולכן גם נפח התעבורה בהם קטן.

כדאי להתייעץ בנושא על מנת לא לקנות סתם חבילות ענקיות ולבזבז כסף מיותר כאשר אתם לא צריכים זאת. בכל אופן תמיד ניתן לשדרג חבילות לגדלים גבוהים יותר. פן נוסף שיש לבדוק אותו, הוא האם ניתן לפתוח מסדי נתונים וכמה, בעולם התוכן המתפתח מתמעטים אתרי הHTML הרגילים וגוברים אתרי התוכן הדינמי, אתר תוכן דינמי מאפשר שליטה מהירה יותר וקלה יותר דרך פאנל ניהול ראשי בו יש ללקוח שליטה מלאה על התוכן ללא צורך בידע של קוד, אך מערכות אלו זקוקות למסדי נתונים על מנת לאחסן את כל המידע, מסדי הנתונים הללו נקראים SQL, ישנם כמה סוגים, אך לא ניכנס יותר מדיי לעומק, רוב השרתים תומכים בכולם וברוב המקרים תשתמשו במסד הפשוט ביותר, כיוון שאין צורך למשהו יותר מזה.

לכן אם אתם משתמשים באתר בעל ניהול תוכן, תצטרכו לפחות מסד נתונים אחד, ברוב החברות לא תהיה לכם בעיה עם זה, אך ישנם חברות המגבילות את הכמות של המסדים או שלא נותנים שליטה מלאה, כדאי לבדוק שתהיה לכם שליטה מלאה על כל המסד על מנת שתוכלו לבצע כל מה שתרצו באתר שלכם.

כתובות מייל ותמיכה

פן נוסף שהינו קשור לשירותי אחסון אתרים הוא כתובות המייל , במידה ואתם רוצים כתובת מייל שתישא את שם אתרכם לדוגמא: [email protected] , תצטרכו לפתוח את המייל דרך חברת האחסון , גם כאן כדאי לבדוק, כמה כתובות מייל מוקצות לכם, מה גודל כל תיבה והאם היא עונה לדרישות שלכם. מעבר לכל השירותים הטכניים של השרת עצמו, נושא התמיכה הטכנית הוא דבר שכדאי לבדוק אותו, מה טיב השירות, האם יש לכם מענה כאשר אתם זקוקים לעזרה? , האם יש לכם על מי לסמוך? והאם השרת עצמו לא עושה בעיות. היום כל ילד יכול לפתוח לעצמו שירות אחסון אתרים, גם לא צריך לקנות שרת, אלא להשכיר ריסיילר, שזהו שירות השכרת מתחם בשרת קיים, בעקרון שוכרים שטח בשרת קיים ואת השטח הזה משכירים הלאה, לכן כדאי לבדוק שאתם נמצאים בחברה אמינה שגם נותנת לכם שירות טוב, גם מבינה בצד הטכני וגם לא עושקת אתכם במחיר.

שירות אחסון אתרים של WebClub

לחברתנו יש ניסיון רב מאד בתחום אחסון אתרים , אנחנו מכירים כל פסיק וכל נושא הקשור, נשמח ללוות אתכם מרגע הבחירה ועד ההקמה של האתר בשרתינו , נשמח גם לייעץ לכם ולעזור לכם בכל שאלה הקשורה בנושא, גם אם לא תבחרו בנו בסופו של דבר, לפחות תדעו את כל הפרטים ותעשו את הבחירה הנכונה בשבילכם. אנחנו מציעים חבילות מותאמות אישית לכל לקוח ולקוח , כאשר ברוב המקרים איננו מגבילים בנפח או בתעבורה, המחירים שלנו זולים יחסית לשוק , כאשר במקרים מיוחדים הלקוח יצטרך להוסיף תשלום לשירותים נוספים שלא במסגרת הסטנדרט , צרו איתנו קשר עוד היום וקבלו הצעת מחיר לאחסון האתר שלכם ונשמח לשרת אתכם.

ניתן גם לקבל שירות תחזוקת אתרים.

לא בדיוק מה שאתם צריכים? צרו קשר ונתאים לכם חבילה אישית.

אחסון אתרים

יכול לעניין אותך גם....

מה זה אחסון אתרים?

מה זה אחסון אתרים?

נתקלתי לא מעט בשאלות בקבוצות פייסבוק של בניית אתרים ווורדפרס על מה זה אחסון אתרים? , איך זה עובד, מה צריך לבדוק ולשאול

הנאים השכנים בעיניך? על שרתים וקידום אתרים

הנאים השכנים בעיניך? על שרתים וקידום אתרים

אחד מהנושאים שבעלי אתרים ומקדמים נוהגים לא לשים עליו דגש הינו אחד הדברים הבסיסיים כשמדובר באתר אינטרנט ובקידומו – השרת. השרת הוא המקום