Advanced Web Ranking תוכנת בדיקת מיקומים

תוכנת בדיקת המיקומים Advanced Web Ranking – הינה התוכנה הפופולרית ביותר קיום בשוק, קלה ונוחה לתפעל המשתמש.

התוכנה מיועדת לבעלי אתרים או לאנשים העוסקים במקצוע קידום אתרים – מטרתה של התוכנה היא מעקב אחרי מילות חיפוש, אם תרצו ביטויים הקשורים לאתר מסויים ושביטויים אלו מחופשים ע"י הגולש במנועי החיפוש השונים בעולם (גוגל, יהאו, בינג, קופרניק ועוד).

אם הנכם מקדמי אתרים, אתם בטח מודעים לפער שיש בהצגת הדברים שנעשו בפועל באתר – בעצם איך שהלקוח תופס את המאמץ והעבודה של קידום האתר שלו.

מקדם אתרים שאינו משתמש בתוכנה מתקדמת כגון זו, סביר להניח שיוצר לעצמו טבלה באקסל המראה את הביטויים אותם הלקוח מעוניין לקדם. בטבלה זו יהיה המיקום הנוכחי במנוע החיפוש ואולי אף עמודה המסמלת על התקדמות והפער מהבדיקה האחרונה.

ב AWR קיימות אפשרויות תצוגה גרפיות נוחות המספקת תמיכה חזותית להתקדמות האתר מבחינת SEO.

SEO REPORT

ניתן לשלב ניתוח על ידי תרשים יפה הכולל את מילת המפתח ולהוסיף תאורים מותאמים אישית עבור כל חלק.

הסבר על תחילת עבודה במערכת:

יצירת פרוייקט חדש:

בעת יצירת פרוייקט חדש ב AWR ניתן לפתוח אותו בעזרת אשף הפרוייקטים.

בדף שנפתח עלינו לרשום את דומיין האתר אותו אנו רוצים לבחון:

NEW PROJECT WIZARD

לחיצה על Next תביא אותנו למסך בו יציגו לנו מילות חיפוש רלוונטיות לאתר שלנו וזאת על פי בחינה של הכותרות שחולצו מהאתר. יחד עם זאת ניתן כמובן להוסיף מילות מפתח באופן עצמאי.

PLAY

בשלב הבא של האשף נצטרך לבחור מנוע חיפוש מועדף. מנועי חיפוש כברירת מחדל שמופיעים הם גוגל, יהאו ובינג. אם נרצה להסיר אותם מהטופס, פשוט נלחץ X עם העכבר על מנת להסירו.

NEW PROJECT WIZARD 2

עדכון הפרויקט

ניתן ע"י לחיצה על כפתור העדכון , שנמצא בצד שמאל למטה בתפריט, לעדכן את הפרוייקט ולעקוב אחרי הסטוריית השינויים.

סנכרון חשבון Google Analitics

ניתן לסנכרן חשבונות גוגל אנליטיקס יחד עם התוכנה AWR וזה מאפשר לך להציג נתונים כוללים עבור הפרוייקט במקום אחד. נתונים אלה יהיה ניתן להציג בדוחות שקשורים לאנליטיקס.

על מנת לראות נתונים של האנליטיקס, יש ללחוץ בתפריט מצד שמאל על כפתור ה Analitics וזאת בתנאי שתאשר גישה באמצעות חשבון האנליטיקס שלך לפרוייקט בו אתה מעוניין.

הדוח הראשון הינו אינטרקטיבי ומספק לנו סיכום נתונים כללי של נתוני האנליטיקס כגון: כניסות לאתר, כמות צפיות, זמן ממוצע שהייה באתר, מבקרים חוזרים ושיעור יציאה מדף הנחיתה.

NEW PROJECT WIZARD 3

ניתן לבחור נתונים מפורטים יותר של ניתוח עבור מילת מפתח, מנוע חיפוש או מהיכן הונו והגיעו אל האתר שלך – כל בחירה שלנו תקפיץ לנו חלון עם נתונים וערכים רלוונטיים על פי הבחירה שבחרנו.

קישורים לאתר:

דבר נוסף שניתן לבחון הוא הקישורים שלך מול המתחרים שלך. בצד שמאל, בתפריט קישורים – Links – קיימת כרטיסייה עם הנתונים אותה אנו מגדירים.

ניתן לבחון האם הקישורים שלי עדין נמצאים באתרים המקשרים ע"י בדיקה אוטומטית ע"י סימון תיבת דו שיח מתאימה בתוכנה.

ניתן לבחון את הקישורים שלך אל מול הקישורים של המתחרים שלך ובכך למעשה לגלות מקורות טובים מהם כדאי להוציא גם קישור אל אתרך. בשביל זה יש לבחור בדוח אינטרקטיבי נוסף המציג לנו טבלה שמשווה בין הלקוחות המתחרים.

כוח כזה יכול לשמש אותנו בבחינה מעשית בשטח – וידיעה כזאת גורמת לנו לפעול בדיוק היכן שצריך.

אלה רק חלק מהפיצ'רים המתקדמים אותם ניתן לנצל ע"י התוכנה AWR – אפשרויות נוספות הם בחינה ממדיות חברתיות כגון פייסבוק או גוגל פלוס. לתוכנה קיימים מדריכים מפורטים כיצד ניתן לבצע כל דבר או אפילו לערוך דוח מותאם עבור הלקוח שלך. קיים אתר תמיכה בו ניתן להשאיר שאלה פתוחה או לחפש מדריכי וידאו המראים במפורש את האפשרויות הקיימות בתוכנה ומדגימים מה ואיך נכון לפעול.

אז קדימה לעבודה – למה אתם מחכים לחצו על תוכנת קידום אתרים מלאה

[facebook_like_button]
[gplusone]

[fbcomments].