הרבה בעלי עסקים מחליטים לעיתים לחסוך הוצאות ועלויות על קידום העסק שלהם במנועי החיפוש או באינטרנט ומנסים לעשות זאת בעצמם, ישנם מקרים שבהם התחרות נמוכה והאפשרויות מגוונות להתקדם לבד או באמצעים יחסית זניחים, אבל ברוב המקרים תצטרכו כן להשקיע בחברת קידום מקצועית או באיש מקצוע מנוסה שידע לעשות את הפעולות הנכונות על מנת לקדם אתכם בגוגל ובאינטרנט בכלל.

לפעמים ההבדלים בין קידום מקצועי לבין קידום של בעל מקצוע לא מנוסה או ניסיונות סרק יכולים להיות משמעותיים וגם הרי אסון כיוון שהיום קידום לא נכון יכול להביא לעונשים כבדים מגוגל וגם להורדת האתר שלכם ממנוע החיפוש.

אז נכון, לא חייבים ישר לרוץ ולהתחיל לקדם, ניתן לפנות ליועץ קידום אתרים חיצוני שיבדוק עבורכם את הכדאיות בתשלום עבור חברה חיצונית או איש מקצוע, כמו כן היועץ יוכל להעריך לכם את כמויות העבודה הנדרשות כדי להגיע לתוצאות ובכך תוכלו לדעת ולהעריך את כמות ההשקעה הכספית שתצטרכו להוציא על מנת להגיע לתוצאות ולקבל תמורה מהאתר.

היועץ בד"כ ייקח תשלום עבור שעות העבודה בפועל ולאחר מכן כאשר יהיו לכם כל הנתונים תוכלו להחליט את ההחלטה הנכונה והטובה בשבילכם.

מתי לוקחים יועץ?

לפעמים לוקחים יועצים חיצוניים על מנת לבדוק עבודה שנעשתה בהווה בפועל וכדי לתת איזה סוג של ביקורת, לעיתים עסקים רבים עובדים עם חברות או אנשי מקצוע ובגלל שהם אינם בעלי מקצוע בנושאי קידום ושיווק הם אינם יודעים בפועל מה נעשה או מה צריך לעשות וניזונים בעיקר מאותו איש מקצוע שהם משלמים לו, לפעמים כדאי לקחת יועץ חיצוני ולבדוק האם באמת התשלום שאתם משלמים לאותה חברה או איש מקצוע באמת נותן עבודה איכותית וטובה או שכדאי להחליף את בעל המקצוע, כאשר מגיעים עם איזה דוח ליקויים לחברה המקדמת, יש לכם מרחב תמרון הרבה יותר גדול מולם וגם "קייס" לנסות ולהשיג יותר ממה שהם עושים.

תמיד תזכרו, אתם בעלי האתר והעסק , לכן אתם תמיד צריכים לבדוק, לשאול ולחקור, אם לא תהיו פעילים, אתם לא תדעו מה נעשה ואולי תזרקו סתם כספים.

בונים אתר חדש? מעבירים אתר קיים? – חובה יועץ קידום אתרים מקצועי!

במצב של בניית אתר חדש או העברה של אתר קיים אל תתפשרו! גם אם אתם לא מעוניינים לקדם את האתר בתקופה הקרובה, קחו לכם יועץ שילווה את תהליך בניית האתר, כאשר בונים אתר חדש יש צורך בכל מיני אפשרויות בתוך האתר ובתוך הקוד על מנת לאפשר קידום איכותי וטוב בשלב מאוחר יותר, יועץ איכותי שילווה את הפרויקט מתחילתו יוודא כי כל האפשרויות הנדרשות על מנת להביא לקידום יעיל ואיכותי של אתרכם יהיו בתוך האתר החדש, כמו כן שהאתר יבנה בהיררכיה נכונה החשובה מאד לקידום, בקוד נקי וייתן דגש לזמני טעינת אתר, חווית גולש ועוד לא מעט נושאים הקשורים לקידום שיכולים בעתיד לעזור לכם להתקדם במנוע החיפוש.

זכרו כי השקעה יחסית קטנה על יועץ שילווה את הפרויקט תחסוך לכם המון כסף בעתיד במידה ותצטרכו אחר כך לשנות את המערכת / קוד ולתקן את כל הדברים שיכלו להיבנות מהתחלה אם רק הייתם יודעים שתצטרכו את זה.

הדבר נכון גם כאשר מעבירים אתר ממקום למקום, לפעמים חברה או עסק מחליטים לעבור שרת אחסון או שם מתחם (דומיין) או לדוגמה מחליטים להעביר אתר ישן לאתר חדש שנבנה זה עתה, חשוב מאד לעשות את ההעברה נכון!

אתר שנמצא כבר באוויר ובגוגל יש לו כבר "כוח" ומיקומים בגוגל אם ע"י קידום האתר או בגלל שככה גוגל דירג אותו, ברגע שעוברים שרת , דומיין או מערכת יש צורך בווידוא כי המעבר לא יפגע בוותק, בקישורים, בקידום ובדירוגים שיש לאתר במנועי החיפוש, יועץ איכותי ידע לנתר ולמצוא את כל הכתובות הרלוונטיים ולהנחות את חברת הבנייה או מי שעושה את המעבר בפועל כיצד להפנות את אותם כתובות למקומות הנכונים וככה לא לאבד מכוח האתר ולפגוע בקידום.

אנחנו בווב-קלאב מלווים אתכם בכל נושא הקשור לקידום האתר.

ווב-קלאב בעלי ניסיון רב בתחום הקידום ובעלי ידע שנרכש במהלך השנים בכל הקשור לבניית אתר המותאם לקידום, מעבר בין מערכות, שמות מתחם ובניית דוחות ליקויים ודוחות מילות מפתח.

אנחנו מציעים לכם ליווי איכותי ומקצועי של ייעוץ קידום אתרים, בין אם לאתר חדש בבנייה או אתר קיים, הנחיות בנושאי קידום אתרים, טיפים, עזרה, דוחות והכל על פי תעריף שעתי.

בנוסף תוכלו לרכוש חבילת שעות מראש של ייעוץ ועזרה בהנחה משמעותית, כאשר במידה ובאחד מהשלבים תחליטו כי אנחנו חברת קידום האתרים שלכם, יקוזזו השעות ששילמתם עבור הייעוץ והעזרה מהתשלום על הקידום.

הצטרפו עוד היום.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *